Microsoft Remote Desktop Preview descargar Microsoft Remote Desktop Preview 8.1.9.11

descargar Microsoft Remote Desktop Preview

7e-441c-9e8e-c8d66c20b76b
1 MB
idiomaen
licencia:  FreeWare

Microsoft Remote Desktop , uzak bilgisayarınıza windows phone üzerinden erişebilmenizi ve o bilgisayarı yönetmenizi sağlar.İnternetin olduğu her yerden başka yerdeki bilgisayarınıza erişebilirsiniz.

Ağ Düzeyinde Kimlik Doğrulama (NLA) teknolojisi sayesinde veri ve uygulamalarınıza güvenli bir şekilde bağlanmanıza izin veren Microsoft Remote Desktop ile Windows 8.1, Windows 8, Windows 8 ve Windows Server yüklü bir bilgisayarı uzaktan mobil cihazınızla yönetebilirsiniz. Windows Phone?un en yeni sürümü Windows Phone 8.1 ile uyumlu olan uygulama tüm uzak bağlantılarınızı basitçe yönetmenizi sağlayan bağlantı merkezi ile gelmektedir. Bağlandığınız bilgisayarın tüm bilgilerini kaydederek her defasında pc ismi, kullanıcı adı ve şifre girme zorunluluğunu ortadan kaldıran uygulama kontrol modunu uzaktaki bilgisayara göre otomatik olarak ayarlıyor. Örneğin Windows 8 veya Windows 8.1?li bir bilgisayara bağlandığınızda varsayılan olarak dokunmatik mod, Windows 7?li bir PC?ye bağlandığınızda ise fare simgesi çıkıyor.

Gelişmiş sıkıştırma ve bant genişliği ile yüksek kalitede video ve ses akışı sağlayan Remote Desktop, önizleme sürümünde yayınlandığı için bazı eksilikler içerse de, şu haliyle bile işinizi rahatlıkla görecektir.Etiquetas: descargar Microsoft Remote Desktop Preview, , ,


Ver el correo llegue

Comentarios Sé el primero en comentar!

Flatcast

programa de radio

Anti Deep Freeze

descargar Anti Deep Freeze

Mp3 Download Manager (MDM)

descargar Mp3 Download Manager (MDM

KMSpico

Ventanas y licencias de oficina

mikroC PRO for PIC

programación de pic avanzado

Picture Doctor

Reparación de imágenes rotas

Truecaller

descargar Truecaller

Safari Biathlon Racer

juego de carreras de autos