YouNote descargar YouNote 1.6.1

descargar YouNote

id284969305
2.6 MB
idiomaen
licencia:  FreeWare

YouNote,iphone iad için not alma uygulamalarından bir tanesidir. Geniş kapsamlı özellikleri ve kullanım kolaylığı ile dikkatleri çeken YouNote, kullanabileceğiniz en iyi not alma uygulamalarından bir tanesi olacaktır. Bu uygulamayı kullanarak daha önce kullandığınız uygulamalara göre daha hızlı ve kolay bir şekilde not alabileceksiniz.

Kıa notlar almak ve herhangi bir bilgiyi depolamak için kullanabileceğiniz uygulama, depoladığınız bilgilerin özel olarak korumakta ve sadece siz istediğinizde ulaşmanızı sağlamaktadır. Uygulama marketi üzerinde oldukça çok sayıda not alma uygulaması olmasına rağmen, bunlardan çok az sayıda olanı detaylı not alma işlemleri sunmaktadır. YouNote ile alacağınız notlara çizimler, ses ve fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Ayrıca detaylı notlar oluşturabilir ve farklı şekilde renklendirebilirsiniz. bunun dışında notlarınıza yerbilgisi eklemenizi de sağlayan YouNote oldukça kullanışlı ve yararlı bir uygulamadır.

Birden fazla yöntem ile not almanızı sğalayan uygulamayı kullanarak, sesli notlar, fotoğraflı notlar, çizim notları ve yazılı notlar almanızı sağlıyor. Sade ve şık arayüzü sayesinde uygulamanın tüm özelliklerine rahatça erişerek kolayca kullanabilirsiniz.Etiquetas: descargar YouNote, ,


Ver el correo llegue

Comentarios Sé el primero en comentar!

Oley.com

aplicación de apuestas virtuales

Flatcast

programa de radio

A.T.A.K

descargar A.T.A.K

Mp3 Download Manager (MDM)

descargar Mp3 Download Manager (MDM

Proteus

Programa de esquema de circuito imp

EBA

para android EBA aplicación

Anti Deep Freeze

descargar Anti Deep Freeze

Express Files

programa de descarga rápida de arc