Soccer Moves descargar Soccer Moves 2.5

descargar Soccer Moves

zylogic.soccermoves&hl=tr
69 MB
idiomaen
licencia:  FreeWare
Soccer Moves oldukça farklı yapısıyla bize yepyeni bir tecrübe yaşatan bir futbol oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Soccer Moves'da standart futbol oyunlarından farklı olarak zekamızı yöneterek maçı kazanmaya çalışıyoruz. Oyun aslında bir bulmaca oyunu gibi bize aklımızı kullanarak çözmemiz gereken bir yapı sunuyor. Bize verilen sayılı hareket ile kaleye doğru giderek golümüzü atmalıyız. Bu iş için paslarımızı, ortalarımızı ve çalımlarımızı dikkatli bir şekilde hesaplamalı ve şutumuzu çekerek gole ulaşmalıyız.

Soccer Moves'da oyuna kolay bir zorluk seviyesinde başlıyoruz ve oyun giderek daha zorlu ve daha heyecanlı hale geliyor. Oyunda gole giden son nokta olan şut çekme aşamasında topa falso verebilmemiz için özel bir görsel sistem geliştirilmiş. Oyunda 90 özel bölüm yer alırken aralarında parkların ve görkemli stadyumların olduğu beş fakrlı ortamda bu bölümleri geçmeye çalışıyoruz.

Soccer Moves'da futbolcularımızı farklı kıyafetler ve kostümlerle kişiselleştirebilmemize de olanak verilmiş. Eğer boş zamanlarınızı değerlendirmek için eğlenceli bir oyun arıyorsanız Soccer Moves güzel bir tercih olacaktır.Etiquetas: descargar Soccer Moves, ,


Ver el correo llegue

Comentarios Sé el primero en comentar!

Oley.com

aplicación de apuestas virtuales

Flatcast

programa de radio

A.T.A.K

descargar A.T.A.K

Mp3 Download Manager (MDM)

descargar Mp3 Download Manager (MDM

Proteus

Programa de esquema de circuito imp

EBA

para android EBA aplicación

Anti Deep Freeze

descargar Anti Deep Freeze

Express Files

programa de descarga rápida de arc