Smart Recorder descargar Smart Recorder 5.0.3

descargar Smart Recorder

id312941044
6.6 MB
idiomaen
licencia:  FreeWare
Smart Recorder, iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir ses kayıt uygulamasıdır. Uygulama kullanıcılara yardım etmek amacıyla bir çok yararlı özellik ile donatılmıştır.

Uygulamayı kullanarak derslerinizi, alışveriş listelerinizi, toplantılarınızı ve görüşmelerinizi kolayca kaydedebilirsiniz. Smart Recorder, uygulama mağazası üzerinde bulunan diğer ses kaydetme uygulamalarından farklı olarak kayıt ettiğiniz sesleri organize etmenizi ve Dropbox ile Box bulut depolama alanlarında depolamanızı sağlamaktadır. Ayrıca kayıtlarınızı e-posta ile de gönderebilirsiniz. Bunun dışında ses kayıtlarınızı WiFi bağlantısı üzerinden senkronize edebilir ve iTunes ile paylaşabilirsiniz.

Diğer özelliklerden ayrı olarak kaydetmiş olduğunuz seslere fotoğraflar ekleyebilir ve etiketleme işlemi yapabilirsiniz. Bu sayede ses kayıtlarınızı daha bilgi verici hale getirebilirsiniz.

Özellikler:

  • Stereo desteği
  • Ücretsiz ses kaydetme uygulaması
  • Birden çok format desteği
  • Ses kayıtlarını organize edebilme
  • Fonksiyonel ve kullanımı kolay

Uygulama ile kaydedeceğiniz seslerin çıkış formatlarını siz belirleyebilirsiniz. Eğer büyük boyutlu dosyalara sahipseniz Smart Recorder sizin için en uygun formatı belirleyecektir. Ses kaydı işlemlerinizi için en güzel çözümleri öneren uygulamayı ücretsiz olarak indirerek iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanmanızı tavsiye edebilirim.Etiquetas: descargar Smart Recorder, ,


Ver el correo llegue

Comentarios Sé el primero en comentar!

Flatcast

programa de radio

Mp3 Download Manager (MDM)

descargar Mp3 Download Manager (MDM

Anti Deep Freeze

descargar Anti Deep Freeze

dcm4che

abriendo CDs hospitalarios

Oley.com

aplicación de apuestas virtuales

KMSpico

Ventanas y licencias de oficina

DEHA Music

programa de descarga de música

Same Game

combina los mismos colores