Pixel People descargar Pixel People 1.94

descargar Pixel People

id586616284
58.6 MB
idiomaen
licencia:  FreeWare

Pixel People iOS işletim sisteminde şehir kurma oyunudur. Gelişmiş görüntüler yerine eski dos oyunlarına benzeyen pixel tarzı görüntüler mevcut.
oyunda şehirde yaşayanlara evler, iş yerleri, bankalar, sosyal tesisler kurmalı ve onların her türlü ihtiyacını göz önünde bulundurmalısınız.
Oyunun en ilginç yanlarından birisi de 365 farklı kişiliğe sahip insan tipinin bulunması. Bunlardan her biri farklı bir göreve ve kişiliğe sahip. Dolayısıyla sosyal yapıda alacakları görev de tamamen farklı. Bu kişilere en uygun görev yerlerini bulmalı ve şehrinizi en iyi şekilde yönetmelisiniz. Aksi halde husurzuluk çıkabilir ve şehirde yaşayanlar mutsuz olabilir. Oyunda ilerledikçe farklı nesneler ve yapılar açılıyor. Oyunun en cezbedici taraflarından biri de gizli nesnelerin bolluğu. Hepsini keşfetmek epey vakit alsa da bu işi yaparken alınan keyif gerçekten çok yüksek oranda.

Oyun her ne kadar ücretsiz olsada bazı uygulama içi satın almalar öneriyor. Bunlar oyunun gidişatı üzerinde doğrunda bir etkiye sahip değil fakat daha hızlı ilerlemek isterseni bu servisi kullanabilirsiniz.Etiquetas: descargar Pixel People, ,


Ver el correo llegue

Comentarios Sé el primero en comentar!

Oley.com

aplicación de apuestas virtuales

Flatcast

programa de radio

A.T.A.K

descargar A.T.A.K

Mp3 Download Manager (MDM)

descargar Mp3 Download Manager (MDM

Proteus

Programa de esquema de circuito imp

EBA

para android EBA aplicación

Anti Deep Freeze

descargar Anti Deep Freeze

Express Files

programa de descarga rápida de arc