Photo Editor descargar Photo Editor 4.8.8

Agregar efectos de fotos a Android

.pipcamera.activity&hl=tr
MB
idiomaen tr
licencia:  FreeWare
Benciller için inanılmaz bir Fotoğraf Çerçevesi! Fotoğraflarınızı yaratıcı çerçeveler ve kolaj düzenleriyle daha da eğlenceli hale getirin!

PIP Camera bazı yaratıcı çerçeveli başka bir fotoğraf çerçevesine fotoğrafınızı ayarlar. Kolayca diğer fotoğraf çerçeveleri daha fotoğraf daha çarpıcı hale. PIP Camera FotoRus 'popüler Pic-in-Pic modu bir yan ürün olduğunu ve yeni PIP Çerçeveler modu ve PIP dergisi Kolaj modu eklenmesi ile eğlenceli daha güçlü ve daha fazlası.

Bazı Özellikleri:
1.Galeriden fotoğrafları aktarmak veya kameradan alır. Varsayılan galerisini kullanarak galeride mevcut fotoğrafları seçin veya sadece Kamera modunda yakalayabilir. Ayrıca varsayılan kamerayı, sonra ithal kullanabilirsiniz.

2.Farklı şekil ve tarzı ile fotoğraf çerçeveleri numaralar fotoğraf Sadece istediğiniz temayı uygulamak ... cam, el, kamera, tahta fotoğraflarınızı yapmak.

3. otomatik olarak fotoğraf bulanıklık fotoğraf ve Klasik modunda arka plan ve ön plan için filtreler hem değiştirilebilir.

4. Daha 200'den kolaj çerçeveler. Arka plan da otomatik bulanıklık. Dergi kapağında popüler adam olmak harika bir dergi düzenleri ve çerçeveler ile fotoğraflarınızı kolaj.

Fotoğraflarınızı dekorasyon için 5. Daha 20'den fotoğraf filtreleri.

6. Bizim Frame, Kolaj Kitaplığı sürekli güncellenen olacak indirmek için sık sık geri gel!

7. Kolayca arkadaşlarınızla vay Instagram, Twitter ve Facebook üzerinde fotoğraf paylaşmak ve bu harika fotoğraf editörü uygulaması paylaşıyoruz.


Etiquetas: , Agregar efectos de fotos a Android,


Ver el correo llegue

Comentarios Sé el primero en comentar!

Oley.com

aplicación de apuestas virtuales

Flatcast

programa de radio

Mp3 Download Manager (MDM)

descargar Mp3 Download Manager (MDM

Anti Deep Freeze

descargar Anti Deep Freeze

Oley.com

solicitud de reclamo virtual

EBA

para android EBA aplicación

dcm4che

abriendo CDs hospitalarios