Perfect World Mobile descargar Perfect World Mobile 1.399.0

fantástico juego de lucha

ils?id=com.pwrd.pwm&hl=tr
83 MB
idiomaen
licencia:  FreeWare
Zevkinize uyan bir ev inşa edin! Kaderin Küpü oyun kipinde kaderine karşı kader al! Yükseliş sistemi, Moonfall Battleground gibi zindanlar ve yeni Canavar Haritaları gibi ek özellikler sizi bekliyor! Yeni nesil grafikler ve geniş bir açık dünya ile ufkun kıvrımının ötesine yükselirken bulutların üzerine çıkın, sayısız biyomlara yayılmış sınırsız topraklarda yürüyün ve gizemli olduğu kadar mavi ve derin bir okyanusa dalın, Mükemmel Dünya sizi maceraya çağırıyor!

[Hayalinizdeki Evi İnşa Edin]
Evinizi özelleştirin! Evinizi farklı estetik çeşitleriyle kalbinizin arzusuna göre tasarlayın ve süsleyin. Daha sonra, arkadaşlarınızı sosyalleşmeye ve yaratıcılığınızı sergilemeye davet edin!

[Kader Küpü ve Yükseliş Yüzü]
Sadece aşamaları boyunca ilerlerken taahhütleriniz için çeşitli zorluklarla karşılaştığınızda küpün kaprisliğiyle yüzleşin. Sınırlarınızı aşmak için yeni fırsatları deneyimleyin ya da Perfect World'ün genişliğinde uzanan yeni sınırları keşfedin!

[12-YO Klasik IP'nin kaydedilmesi]
12 yıllık bir klasikin mirasını devralan Perfect World Mobile, öncülünün en iyi özelliklerini taşır ve size en otantik PW deneyimini sunmak için benzersiz ayarı ve sınıf seçeneklerini geri yükler. İnsanlar, Kanatlı Elfler ve evcil olmayanlar Mükemmel Kıtaya geri döndüler!

[Tüm Xianxia Fantasy İhtiyaçlarınızı Karşılama]
Zarif grafikler ve hem karakteriniz hem de donanımınız için neredeyse sonsuz bir gelişim yörüngesi ile Yin ve Yang üzerinde hakimiyet talep edin ve ölümsüzlüğün zirvesine çıkmak için beş element üzerinde kontrolü ele geçirin. İşte tüm Perfect World, en vahşi Xianxia fantezilerini bekliyor.

[Yeni Nesil Grafikler ve Kesintisiz Dünya]
Gerçekçi aydınlatma ve gölge efektleri içeren sinematik grafikler, sizi farklı mevsimlerden farklı bir dünyaya üfleyen değişen mevsimlerin ve dinamik havanın tam kalitesine daldırmayı garanti eder: üç büyük şehrin en iyi ve en muhteşem olduğu devasa panoramik dünya!

[Yeni Maceralara Uçun]
Perfect Continent, orijinal Perfect World'ü yıldızlığa yükselten benzersiz çok yönlü uçuş sistemini entegre eden panoramik üç boyutlu bir harita ile sorunsuz bir şekilde birbirine bağlanan 60.000 kilometrekareyi aşıyor. Kişisel aerogear'ınızla mükemmel gökyüzünü talep edin!

[Heyecanlı ve Çeşitli Savaşlar]
Her biri kendine özgü özellikleri ve güçlü yönleri olan çok sayıda sınıf arasında işbirliği için iyi dengelenmiş ve optimize edilmiştir. Gökyüzüne, karaya ve okyanuslara dilediğiniz gibi gidin. Devasa çok oyunculu zindanlarda savaşlar yapın ve destansı lonca çatışmalarında zaferinizi alın.

Etiquetas: , fantástico juego de lucha,


Ver el correo llegue

Comentarios Sé el primero en comentar!

A.T.A.K

descargar A.T.A.K

Anti Deep Freeze

descargar Anti Deep Freeze

Waseor Coğrafya

Condado de encontrar juego

Flatcast

programa de radio

Sopcast - SopPlayer

programa de monitoreo de transmisi

Oley.com

aplicación de apuestas virtuales

Mp3 Download Manager (MDM)

descargar Mp3 Download Manager (MDM

aSc Timetables

programa de entrega de cursos avanz