Microsoft Excel descargar Microsoft Excel 2.48

descargar Microsoft Excel for iPad

id586683407
233 MB
idiomaen tr de ru
licencia:  FreeWare

Microsoft Excel for iPad uygulamasını iOS işletim sistemli tabletiniz üzerinde kullanarak Excel dosyalarınızı görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. 

Resmi olarak sunulan Microsoft Excel for iPad uygulaması iOS işletim sistemli kullanıcılar için tasarlanmıştır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz bir uygulama olup Excel dosyalarını iPad cihazlarınız üzerinde format uyumsuzluğu olmak sızın görüntüleme imkanı sunmaktadır. 

Windows ve MAC işletim sistemli bilgisayarlarınız üzerinde görüntülediğiniz Excel dökümanlarını aynı şekilde iPad cihazınızda görüntüleyebilirsiniz. 

Uygulamanın diğer Excel versiyonlarını da diğer iPad'lar için tamamen özel olarak tasarlanmıştır. Tabletlerin dokunmatik yeteneklerinden sonuna kadar faydalanabilirsiniz. 

Daha pratik ve daha rahat bir kullanıcı deneyimi sunan Microsoft Excel for iPad uygulaması Office 365 üyeliğiniz varsa sizlere özelliklerinin çok daha fazlasını sunuyor. Office 365 üyeliğinizi kullanarak Excel dökümanları oluşturabilir dilerseniz önceden hazırlanmış olan Excel dökümanlarının içeriklerini düzenleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Excel dökümanlarını açabilmek için dizüstü bilgisayardan faydalanmanız artık gerek yok. Microsoft Excel for iPad uygulaması ile dizüstü bilgisayar derdinden kurtuluyorsunuz.Etiquetas: descargar Microsoft Excel for iPad, Microsoft Excel descargar, ,


Ver el correo llegue

Comentarios Sé el primero en comentar!

Oley.com

aplicación de apuestas virtuales

Flatcast

programa de radio

Sopcast - SopPlayer

programa de monitoreo de transmisi

Anti Deep Freeze

descargar Anti Deep Freeze

Mp3 Download Manager (MDM)

descargar Mp3 Download Manager (MDM

EBA

para android EBA aplicación

Antensiz TV

Ver televisión gratis, escuchar pr

dcm4che

abriendo CDs hospitalarios