Little Galaxy descargar Little Galaxy 2.5.9

descargar Little Galaxy

s?id=com.bitmapgalaxy.lpg
41 MB
idiomaen
licencia:  FreeWare

Little Galaxy, uzay boşluğunda bulunan gezegenlerde zıplayarak yeni bir ev bulmaya çalışacağınız eğlenceli bir Android oyunudur. Oyunun iOS versiyonu ücretli olmasına rağmen Android  versiyonu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyundaki amacınız uzayda yeni bir ev bulmaya çalışan bilim adamına yardı metmek. Fakat bu tahmin ettiğiniz kadar kolay olmayabilir. Çünkü zıplarken büyülü elmasları da toplamanız gerekiyor.

Oldukça rahat bir kontrol mekanizmasına sahip olan oyunda, saatlerce keyifli vakit geçirebilirsiniz. Oynadıkça bağımlısı olacağınız Little Galaxy'de karakterinizi ekrana doğru zamanda dokunarak yönetebilirsiniz. Diğer gezegenlere zıplayabilmek için doğru zamanı ayarlamak oyunda en çok zorlanacağınız durumlardan bir tanesidir. Ayrıca topladığınız büyülü elmaslar ile bazı eşyalar satın alarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Oyunda 2 farklı oyun modu bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi seyahat modu. Bu oyun modunda yapmanız gereken görevler bulunmakrtadır. Bu görevleri tamamlayarak oyunu bitirebilirsiniz. Diğer oyun modu ise sınırsız. Bu oyunda ise adından anlaşıldığı üzere oyuncular sınırsız olarak ilerleyebiliyor.

Her yaştan oyuncunun oynamasına elverişli olan Little Galaxy oyunu, oynadıkça bağımlısı olacağınız oyunlardan bir tanesidir. Yeni ve farklı bir şeyler sunmamasına rağmen gayet eğlenceli bir oynnaışa sahip olan oyunu ücretsiz olarak Android cihazlarınıza indirerek mutlaka denemelisiniz.Etiquetas: descargar Little Galaxy, ,


Ver el correo llegue

Comentarios Sé el primero en comentar!

A.T.A.K

descargar A.T.A.K

Anti Deep Freeze

descargar Anti Deep Freeze

Waseor Coğrafya

Condado de encontrar juego

Flatcast

programa de radio

Sopcast - SopPlayer

programa de monitoreo de transmisi

Oley.com

aplicación de apuestas virtuales

aSc Timetables

programa de entrega de cursos avanz

Mp3 Download Manager (MDM)

descargar Mp3 Download Manager (MDM