IP Messenger descargar IP Messenger 3.42

descargar IP Messenger

ipmsg342_installer.zip
437 KB
idiomaen
licencia:  FreeWare

IP Messenger, TCP/IP protokollerine dayalı başarılı bir mesajlaşa uygulamasıdır. 

IP Messenger programı kompakt bir sohbet ortamı sunmaktadır. Bu LAN mesajlaşma istemcisi ağınızdaki diğer kullanıcılarla iletişim halinde olmanıza imkan sağlar. Dosyaları mesaj yolu ile göndermenize izin veren program ile görüntü gömülü mesajlar gönderebilirsiniz. 

Sistem tepsisi üzerinde sessizce çalışan ve iletinin başarıyla teslim edildiğine dair size mesaj veren IP Messenger programı menüsünde çeşitli özelliklerden faydalanmanıza olanak sağlar. 

Sistem tepsisi üzerinde yer alan simgeye tıkladığınızda görüşme başlatabilir ve görüşme yapacağınız kişilerin listesini görüntüleyebilirsiniz. 

Ana bilgisayar adı ve IP adresi ile bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca IP Messenger hızla ve kolayca diğer ağdaki bilgisayarın yanısıra çoklu dosya yada klasörleri tek bir mesajla göndermek için olanak sağlar 

Kullanıcı arama aracı, mesaj ve mesaj tarihinin dışında transer öncelik düzeyleri sunan IP Messenger programının diğer avantajlarındandır. Tüm dosya aktarımını izler indirme durumunu izleme aracı ile açılmamış mesajları saklamak için yardımcı bir program içerir. 

Kullanışlı özellikleri ve kullanım kolaylığını birleştiren IP Messenger programı kolayca iletişim kurmanıza diğer ağ kullanıcılarına dosya aktarımı sağlamaktadır.Etiquetas: descargar IP Messenger, ,


Ver el correo llegue

Comentarios Sé el primero en comentar!

Oley.com

aplicación de apuestas virtuales

Flatcast

programa de radio

Sopcast - SopPlayer

programa de monitoreo de transmisi

Anti Deep Freeze

descargar Anti Deep Freeze

Mp3 Download Manager (MDM)

descargar Mp3 Download Manager (MDM

EBA

para android EBA aplicación

dcm4che

abriendo CDs hospitalarios

Antensiz TV

Ver televisión gratis, escuchar pr