Imgares descargar Imgares 1.47

descargar Imgares

imgares_setup.exe
1.2 MB
idiomaen
licencia:  FreeWare
Imgares programı sayesinde elinizde bulunan fotoğrafları kolay bir şekilde düzenleyebilir ve boyutlarını değiştirebilirsiniz. 

Günümüzde fotoğrafların en büyük sorunları yüksek boyutlara sahip olmasıdır. Transfer etme süresini hızlandıran Imgares programı özellikle elektronik posya göndermek isteyen kişilerin büyük bir sıkıntısı haline geliyor. Imgares programı ile fotoğraflarınızın daha hızlı yüklenmesini sağlamak için fotoğraflarınızın dosya boyutlarıyla oynayabilirsiniz. 

Boyutlarını küçülterek bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz Imgares program sürükle bırak desteği sayesinde hızlıca fotoğeaflarınızı bilgisayar atmanıza imkan sağlıyor. Sadece birkaç tıklama sonucunda işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Farklı düzenleme seçeneklerinin de yer aldığı program aracılığıyla resimlerinize yazı ekleme, slayt gösterisi hazırlama, döndürme gibi hazırlama fonksiyonlarını gerçekleştirebilirsiniz. 
Temel düzenleme seçenekleri sunan program ücretsiz olmasıylda denemenizi önerdiğim programlar arasında yer alıyor.Etiquetas: descargar Imgares, ,


Ver el correo llegue

Comentarios Sé el primero en comentar!

Oley.com

aplicación de apuestas virtuales

Flatcast

programa de radio

Mp3 Download Manager (MDM)

descargar Mp3 Download Manager (MDM

Anti Deep Freeze

descargar Anti Deep Freeze

Sopcast - SopPlayer

programa de monitoreo de transmisi

EBA

para android EBA aplicación

Oley.com

solicitud de reclamo virtual