Hidden Files Toggle descargar Hidden Files Toggle 1.2

descargar Hidden Files Toggle

dden%20Files%20Toggle.exe
428 KB
idiomaen
licencia:  GNU/GPL
Hidden Files Toggle programı, bilgisayarınızda bulunan gizli dosya ve klasörleri kolayca görüntülemenizi veya yeniden tamamen gizlemenizi sağlayabilen ücretsiz ve kullanımı kolay bir program. Windows'un gizli dosya özelliği ile pek çok dosyayı gizleyebilirsiniz ancak yeniden görüntüleme yapabilmek için klasör ayarlarına girerek gizli dosyaların görünümünü açmanız gerekir.

Hidden Files Toggle sayesinde klasör ayarlarına giriş yapmadan direkt olarak bilgisayarın sağ tık menüsünden faydalanarak bu ayarı açıp kapatmak mümkün hale geliyor. Kurulumu çok kolay olan ve hızlıca tamamlanan programın kullanımı da bir o kadar basit ve sağ tık menünüze eklenen butonları kullanarak işlemleri tamamlamak mümkün hale geliyor.

Temel olarak dosya bulma işlemlerinizi biraz daha hızlandırabilen program, elbette gizli dosyalar özelliğini pek kullanmıyorsanız işinize yaramayacaktır. Fakat bilhassa çocuklardan dosyalarını gizlemek isteyen fakat sıkı şifreleme programlarını da kullanmak istemeyenlerin tercih edeceğine inanıyorum.

Herhangi bir sınır ya da kullanım limiti

Etiquetas: descargar Hidden Files Toggle, ,


Ver el correo llegue

Comentarios Sé el primero en comentar!

Oley.com

aplicación de apuestas virtuales

Flatcast

programa de radio

A.T.A.K

descargar A.T.A.K

Mp3 Download Manager (MDM)

descargar Mp3 Download Manager (MDM

Proteus

Programa de esquema de circuito imp

EBA

para android EBA aplicación

Anti Deep Freeze

descargar Anti Deep Freeze

Express Files

programa de descarga rápida de arc