Google Keep descargar Google Keep 5.20.101.01.30

descargar Google Keep

d=com.google.android.keep
11.6 MB
idiomaen tr
licencia:  FreeWare
Aklınızdakileri hızlı şekilde not edin ve daha sonra doğru yerde veya zamanda hatırlatıcı alın. Hareket halindeyken konuşarak sesli bir not girin, otomatik olarak yazıya dönüştürülsün. Bir posterin, makbuzun ya da dokümanın fotoğrafını çekin ve daha sonra kolayca düzenleyin veya arayarak kolayca bulun. Google Keep, aklınızdaki bir düşünceyi veya bir listeyi daha sonra kullanmak için kaydetmenizi ve arkadaşlarınızla ya da ailenizle paylaşmanızı kolaylaştırır.

Aklınızdakileri kaydedin
? Google Keep'e notlar, listeler ve fotoğraflar ekleyin. Zamanınız az mı? Sesli not kaydedin, Keep onu daha sonra bulabilmeniz için yazıya dönüştürsün.

Fikirlerinizi arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın
? Keep notlarınızı başkalarıyla paylaşarak ve gerçek zamanlı bir şekilde notlar üzerinde diğerleriyle ortak çalışarak sürpriz partinizi kolayca planlayın.

İhtiyacınız olan şeyi hemen bulun
? Notları hızlı şekilde düzenlemek ve işlerinize devam etmek için onları renklendirerek ve etiketler ekleyerek kodlayın. Kaydettiğiniz bir şeyi bulmanız gerektiğinde basit bir arama ile ortaya çıkarın.

Her zaman ulaşılabilir
? Keep; telefonunuzda, tabletinizde, bilgisayarınızda ve Android giyilebilir cihazlarda çalışır. Eklediğiniz her şey tüm cihazlarınızda senkronize edilir, böylece planlarınız da her zaman yanınızda olur.

Doğru zamanda doğru not
? Marketten bir şeyler almayı hatırlamanız mı gerekiyor? Konuma dayalı bir hatırlatıcı ayarlayın, markete geldiğinizde alışveriş listeniz otomatik olarak karşınıza gelsin.

Her yerde kullanılabilir
? Google Keep'i web'de http://keep.google.com adresinden deneyebilir ve http://g.co/keepinchrome adresindeki Chrome Web Mağazası'nda bulabilirsiniz.Etiquetas: descargar Google Keep, ,


Ver el correo llegue

Comentarios Sé el primero en comentar!

A.T.A.K

descargar A.T.A.K

Anti Deep Freeze

descargar Anti Deep Freeze

Waseor Coğrafya

Condado de encontrar juego

Flatcast

programa de radio

Sopcast - SopPlayer

programa de monitoreo de transmisi

Oley.com

aplicación de apuestas virtuales

aSc Timetables

programa de entrega de cursos avanz

Mp3 Download Manager (MDM)

descargar Mp3 Download Manager (MDM