Covy Rush descargar Covy Rush 2.0.6.0

descargar Covy Rush

04-4b91-a79a-9d008ee3013e
1 MB
idiomaen
licencia:  FreeWare

Covy Rush, Windows phone de oynayabileceğiniz sonsuz koşu oyunu. Hem akıllı telefonunuzda hem de tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyun basit, eğlenceli ve bağımlılık yapan oynanışa sahip.

 Loon Apps tarafından geliştirilen eğlenceli Covy Rush oyununda sevimli beyaz bir tavşanı yönetiyoruz. Amacımız yol boyunca karşınıza çıkan çeşitli engelleri aşarak, sevimli mi sevimli bu tavşanın havucu yemesini sağlamak. Tavşanın sıçrama açısını ayarlamak içinse sol alt köşedeki çubuğu kullanıyorsunuz. Tavşanı zıplatmak oldukça basit gibi görünse de, karşınıza üst üste dizilmiş çıkan engeller kolaylıkla ilerlemenize mani oluyor. Bu yüzden tavşanın zıplama açısını çok iyi ayarlamalısınız. Topladığınız her havuç, gittiğiniz her mesafe puanınızı doğrudan etkiliyor. Dilerseniz yüksek puanlarınızı sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.

Covy Rush, farklı oynanışı kadar grafikleriyle de ilginizi çekecek bir oyun. Eğer Windows Phone?lu cihazınızda ücretsiz ve keyif alarak oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu arıyorsunuz Covy Rush?ı kesinlikle denemelisiniz.Etiquetas: descargar Covy Rush, ,


Ver el correo llegue

Comentarios Sé el primero en comentar!

Flatcast

programa de radio

Anti Deep Freeze

descargar Anti Deep Freeze

Mp3 Download Manager (MDM)

descargar Mp3 Download Manager (MDM

KMSpico

Ventanas y licencias de oficina

mikroC PRO for PIC

programación de pic avanzado

Picture Doctor

Reparación de imágenes rotas

Truecaller

descargar Truecaller

Safari Biathlon Racer

juego de carreras de autos