Blight Tester descargar Blight Tester 10.0

descargar Blight Tester

Blight_Tester_10_0.zip
583 KB
idiomaen
licencia:  FreeWare

Blight Tester ile internet sitesi tasarımları yapanların ya da internet sitelerinde dolaşanların, hatalardan dolayı bilgisayarlarına bulaşabilecek zararlı yazılım ve saldırıları tespit edebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz programlardan bir tanesi. Web sitelerinde bulunan açıkları hackerlar tarafından ziyaretçilerin bilgisayarlarına saldırmak amaçlı kullanılmaları nedeniyle, hem ziyaretçiler hem de tasarımcılar programı kullanabilir ve sorunları önceden tespit edebilirler.

Açık ve anlaşılır bir arayüze sahip olan program, alan adı kısmına bir adres girmenizle birlikte o adreste yer alan tüm bilgileri alıyor ve site üzerinde incelemeler gerçekleştiriyor. Yapılan incelemeler sonucunda SQL injection açıklarından tutun da DDOS saldırılarına kadar onlarca farklı tehdit görüntüleniyor ve böylece ziyaret edip etmemek istediğinizi belirleyebiliyorsunuz.

Böylece web sitenizi hazırladıktan sonra hemen açıklara karşılık taratabilir ve ziyaretçilerinize zararı dokunabilecek noktaları düzeltebilirsiniz. Taramalar sonucunda elde edilen raporları ise dilerseniz hemen inceleyebilir, dilerseniz de kaydederek başkalarına gönderebilirsiniz.

Sık sık web sitesi açıklarından dolayı sorunlar yaşıyorsanız kesinlikle göz atmayı unutmamanız gerektiğini düşünüyorum.Etiquetas: descargar Blight Tester, ,


Ver el correo llegue

Comentarios Sé el primero en comentar!

A.T.A.K

descargar A.T.A.K

Anti Deep Freeze

descargar Anti Deep Freeze

Waseor Coğrafya

Condado de encontrar juego

Flatcast

programa de radio

Sopcast - SopPlayer

programa de monitoreo de transmisi

Oley.com

aplicación de apuestas virtuales

aSc Timetables

programa de entrega de cursos avanz

Mp3 Download Manager (MDM)

descargar Mp3 Download Manager (MDM