AZ Screen Recorder descargar AZ Screen Recorder 5.9.0

descargar AZ Screen Recorder

corat.screenrecorder.free
2.1 MB
idiomaen
licencia:  FreeWare
 AZ Screen Recorder Lollipop ekranını kaydetmek için en iyi uygulama. Bu, root erişimi gerektirmeyen hiçbir zaman sınırı , hiçbir filigran, reklam ücretsiz ve Kaydı başlatmak ve durdurmak için bir eylem ile kullanımı çok kolay.
Bu ekran kayıt uygulaması basit ve şık bir kullanıcı deneyimi tasarımı ihtiyacınız olan her özellik sağlayarak güzel screencast videolar yapalım.

AZ ekran kaydedici HD ve FullHD videoları ekran kaydetmenizi sağlar ve duraklatılmış ve kayıt sırasında devam edilebilir Android pazarında sadece screencast app.
Ayrıca mikrofon ses kaydedebilir ve otomatik olarak screencast videoları içine muxed edilir. Yani çok uygun öğretici, tanıtım video, senin oyun ve oyun veya video sohbet hakkında yorum oluşturmak için yapar.
kayan pencere her zaman üstte kalan herhangi bir ekranda tam şu anda ek izin verir.
Videolarınızı izlerken insanlar tam olarak ne yaptığını bilecek kadar ayarlarında, ekran dokunuşları etkinleştirebilirsiniz.
Ayrıca, bu tür ayarı video çözünürlüğü, bit oranı, ekran yönü, durdurmak için özelleştirilmiş zamanlayıcı, tasarruf dizin seçimi, görünümü / paylaşım veya kaydedilen videoları silmek ... Hepsi serbest olarak bu ücretsiz ekran kaydedici birçok diğer özellikleri vardır senin için!Etiquetas: descargar AZ Screen Recorder, ,


Ver el correo llegue

Comentarios Sé el primero en comentar!

Flatcast

programa de radio

Mp3 Download Manager (MDM)

descargar Mp3 Download Manager (MDM

Anti Deep Freeze

descargar Anti Deep Freeze

Oley.com

aplicación de apuestas virtuales

KMSpico

Ventanas y licencias de oficina

dcm4che

abriendo CDs hospitalarios

DEHA Music

programa de descarga de música

Same Game

combina los mismos colores