Axess Mobil descargar Axess Mobil 1.8.8

aplicación móvil tarjeta de axess

akbank.android.apps.axess
70 MB
idiomatr
licencia:  FreeWare
Türkiye'nin modunuza göre kampanya sunan uygulaması Axess Mobil'le hem modunuza göre takılın hem Akbank kartlarınızla ilgili her şeyi kolayca takip edin.

MODUNU SEÇ
Bugün alışveriş modundayım. Akşama derbi var kimse benden bir şey istemesin, modundayım.Hiç evden çıkasım yok, ayaklarımı uzatıp evde takılma modundayım.?Hepimiz her gün birçok farklı moda giriyoruz. Hatta aynı gün içinde moddan moda geçiyoruz. İşte tam bu noktada Axess Mobil sizinle aynı moda giriyor ve teklifleri ile modunuzu keyifle yaşamanıza yardımcı oluyor. Yapmanız gereken tek şey modunuzu seçmek ve sonrasını Axess Mobil?e bırakmak.
 
SİZE ÖZEL ÖNYÜZ
Pazar günü kahvaltıdan sonra ailemi alır alışveriş merkezine giderim.? ?Cuma akşamları eşimle güzel bir restorana gidip haftanın yorgunluğunu atmak olmazsa olmazım.? Hafta içi her sabah önce kahvemi alır öyle işe başlarım.? Gündelik hayatta artık rutinimiz olmuş bir çok alışkanlığımız var. Axess Mobil, bu rutinleri tanıyarak Axess, Wings ve Neo?nun fırsatlar dünyası içerisinde o anda ilginizi en çok çekecek olan kampanyaları tahmin ediyor ve bu fırsatlardan öncelikli olarak haberdar olmanızı sağlıyor. Üstelik bu teklifleri sizin harcama alışkanlıklarınıza göre sabah, öğlen ve akşam saatlerinde güncelleyerek size 7 gün 24 saat yaşayan bir uygulama olarak hizmet veriyor.
 

Etiquetas: , aplicación móvil tarjeta de axess,


Ver el correo llegue

Comentarios Sé el primero en comentar!

A.T.A.K

descargar A.T.A.K

Anti Deep Freeze

descargar Anti Deep Freeze

Waseor Coğrafya

Condado de encontrar juego

Flatcast

programa de radio

Sopcast - SopPlayer

programa de monitoreo de transmisi

Oley.com

aplicación de apuestas virtuales

aSc Timetables

programa de entrega de cursos avanz

Mp3 Download Manager (MDM)

descargar Mp3 Download Manager (MDM