Microsoft PowerPoint for iPad descargar Microsoft PowerPoint for iPad 2.15

id586449534
215 MB
idiomaen
licencia: gratis
Hit(Este Mes):3 Hit 14
indir Bak 

Microsoft PowerPoint for iPad uygulamasını iOS işletim sistemli tabletinizde kullanarak ofis dökümanlarını görüntüleyebilirsiniz. 

PowerPoint dökümanlarına erişim imkanı sağlayan Microsoft PowerPoint for iPad uygulaması özel olarak tasarlanmış resmi bir hizmettir. Mobil cihazlarda ofis dökümanlarını görüntülemek sıkıntı oluşturabiliyordu. Bu nedenle gittiğiniz her yerde bilgisayarınızı yanınızda götürmeniz gerekebiliyordu. Microsoft PowerPoint for iPad uygulamasını kullanarak bütün dökümanları kolay bir şekilde iOS işletim sistemli tabletinize aktarabilirsiniz. Sunumları iPad cihazınız üzerinde görüntüleyebilir ve dokunmatik yeteneklerini sonuna kadar kullanabilirsiniz. 

Doğal, rahat ve pratik bir kullanıcı deneyimi sunan Microsoft PowerPoint for iPad uygulamasının bütün özelliklerinden faydalanmakk için Office 365 üyeliğine sahip olmanız gerekmektedir. Bu üyelik sayesinde PowerPoint sunumlarını görüntülemek dışında sunumları düzenleyebiliyorsunuz. Yeni sunumlar oluşturabildiğiniz gibi olan sunumları düzenlemenin deneyimini iOS cihazınıza taşıyın. 

Format uyumsuzluğu gibi sorunları ortadan kaldıran Microsoft PowerPoint for iPad uygulaması ile hem bilgisayarınızda hemde mobil cihazınızda dökümanları aynı formatta görüntüleyebilirsiniz.

Microsoft PowerPoint for iPad,descargar Microsoft PowerPoint for iPad


Etiquetas: , descargar Microsoft PowerPoint for iPad, 
Ver el correo llegue

Comentarios Sé el primero en comentar!
Hoy programa descargado

Mp3 Download Manager (MDM)

descargar Mp3 Download Manager (MDM

Flatcast

programa de radio

dcm4che

abriendo CDs hospitalarios

Freegate Professional

descargar Freegate Professional

Nero Vision

programa de edición de video nero